Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
AssaultCube Polska Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na promocje Forum !!
Autor Wiadomość
Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-08-13, 18:59   

Też o tym dzisiaj myślałem :mrgreen: Można nagrać, nawet za chwile , polecam dobry program do nagrywania akcji w grze - XFire

REKLAMA 

Wysłany: 2011-08-13, 21:53   

Ramius 

Wysłany: 2011-08-13, 21:53   

to nagrywajcie Panowie i będziemy modzić filma ;] Hubson dzięki za info zaraz obczaje ten programik. Choć u mnie chyba grafa nie pozwoli na zabawy w operatora kamery niestety.

Ramius 

Wysłany: 2011-08-13, 22:49   

XFIRE - byłem, zobaczyłem, obczaiłem ;] już wiem jak nagrywać, a więc mamy kamerzystę ;] wystarczy się umówić no i bedziemy mogli nagrywac ;]

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-08-13, 22:53   

http://www.xfire.com/video/4c01e4/

To moje dzisiejsze nagranie. Trochę długo się ładuje bo trwa 12 min. i nie wiem czemu ale nagrało się bez dźwięku. Można byłoby przerobić to w jakimś programie, tzn. dodać muzykę, logo AC Polska itp. i wrzucić to na youtube.

Ramius 

Wysłany: 2011-08-13, 22:57   

ten programik ma taka opcje ze mozesz nagrywac z dzwiekiem albo bez. wystarczy wejsc w ustawienia i odznaczyc ptaszek.

wietna robota troche tnie i szkoda dźwięku ale jest dobrze ;] bedziemy musieli sie panowie umowic ponagrywac cos i wtedy bedzie mozna z tych materialow jakis filmik zmodzic ;]

A oto mój pierwszy filmik ;]
http://www.youtube.com/watch?v=ZiK7uYD6fe8

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-08-13, 23:59   

Mam zaznaczoną opcję żeby nagrywało dźwięk. Coś pokombinuje.

Mati 
Administrator

Wysłany: 2011-08-14, 08:25   

o coś takiego wam chodzi http://www.youtube.com/watch?v=wDnPmVLqc6I

Ramius 

Wysłany: 2011-08-14, 10:09   

Dokładnie o to już nawet wiem jakiego podkładu muzycznego użyję ;] to będzie też Eminem ale inny track ;] choć nad tym jeszcze pomyślę.

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-11-15, 15:26   

Na początku powiem tylko - przeczytaj do końca jak możesz :)

Mam pomysł jak moglibyśmy rozruszać te forum. Przede wszystkim trzeba się zastanowić czy warto prowadzić forum w języku polskim. Jak widać Polska scena jest baaaardzo uboga w graczy, a co za tym idzie zainteresowanie forum jest znikome. Więc może warto byłoby zmienić wszystkie kategorie na język angielski...

Drugi pomysł to zorganizowanie turnieju. Wszystkie rzeczy organizacyjne ustalilibyśmy po podjęciu decyzji o jego stworzeniu. Oczywiście wtedy wypromujemy turniej na wszystkich forach o AC. Mógłby być to turniej z nagrodami, może nie jakimiś ekstra ale coś pożytecznego np. konto na rapidshare albo coś w tym stylu. Wyrażam chęć do za sponsorowania nagrody.

Ostatnia rzecz do której chciałbym przywiązać uwagę to regularnie spotkania w grze.
Trzeba ustalić godzinę i dni tygodnia w których byśmy grali.
Warunek jest jeden - KAŻDY musi wyrazić do tego chęci.

Chyba że uważacie że promocja forum nie ma sensu, wtedy zajmiemy się tylko grą i tyle.

Mati 
Administrator

Wysłany: 2011-11-15, 17:08   

Polska scena nie jest wcale taka uboga :) zmiana nazw kategorii na jezyk angielski w zasadzie nic nie da bo i tak zostanie to "polskie forum" zreszta od poczatku takie mialo być ..i tego raczej sie trzymajmy..

Turniej jest oczywiscie najlepszym rozwiazaniem na promocje forum ale ja osobiscie nie wezme w nim udzialu z klku powodow a i z organizacja takiego turnieju narazie nie moge pomodz ale jesli macie checi to napewno takie cos wypali jednak trzeba bedzie poswiecic duzo czasu na organizacje takiego czegos i przedewszystkim na reklame tego turnieju ... Oczywiscie mam na mysli Polski turniej na poczatek proponował bym turniej na najlepszego Polskiego gracza w ac w trybie one shot ponieważ najwiecej polakow gra własnie ten tryb .. jesli ci polacy ktorzy graja własnie samego oneshota trafia na te forum napewno kilku z nich przekona sie do gry na innych trybach a moze i nawet gry w jakims lepszym klanie badz naszej reprezentacji ... (każdy z nas zaczynal od oneshota) . Mozna tez zoorganizować turniej na najlepszego Polskiego gracza ogolnie w klku trybach jak to miało miejsce rok temu ... ale niestety takie coś bedzie cieżej zoorganizować no i wynik takiego turnieju jest już znany ... jedynie miejsca 2 ,3 są nie roztrzygniete ... wiec moja propozycja jest zeby zaczac od turnieju tylko na samym oneshocie (tutaj moga być niespodzanki ..) a pozniej zoorganizować turniej na innych trybach czy może nawet turniej 2vs2 ..

Mati

edid:

A i hubson co do regularnych spotkan w grze zawsze dawales taki pomysl i z reguly wszyscy byli oprocz ciebie :) wiec poprostu najlepszym rozwiazaniem jest granie wtedy kiedy ktoś ma czas .. najlepiej spotykać sie na tsie ..i wtedy można wspolnie coś zagrać .

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-11-19, 17:24   

Ja jestem teraz cały czas na skype i na tsie w00p, pokój LimoNade

armagedon 

Wysłany: 2012-01-23, 16:24   

Można nakręcić podobny filmik do TEGO

Odpowiedz do tematu