Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
AssaultCube Polska Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na promocje Forum !!
Autor Wiadomość
Mati 
Administrator

Wysłany: 2011-07-27, 14:14   Pomysł na promocje Forum !!

Wydaje mi sie że trzeba zrobić jakąś promocje forum i strony , dużo polaków gra ale mało dowiaduje sie o tym że w ogole jakies forum istnieje ... Jak ktoś ma jakieś pomysły pisać !!

Problem tkwi w tym że wiekszośc Polaków gra tylko one shoty i to przeważnie na nie oficjalnych mapach typy headshotcity itp. Wydaje mi sie ze jak udało by sie ściagnać wiekszą ilość polaków z tych map to napewno ktoś by sie przekonał do gry na innych trybach i oficjalnych mapach dzieki temu może już za 2 lata zamiast jednej reprezentacji Polski .. (trudem zebranej) wystawić już 2 druzyny .

REKLAMA 

Wysłany: 2011-07-27, 20:29   

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-07-27, 20:29   

Zawsze jak spotkam jakiegoś Polaka to zapraszam na forum. Trzeba w ten sposób próbować

Ramius 

Wysłany: 2011-08-12, 12:52   

Witam

No i to jest chyba najlepsze rozwiązanie, żeby werbować nowych ludzi. Mozna tez rozreklamować się na innych serwisach (jezeli takie istnieja - Polskie oczywiście) a jeżeli nie to wymieniac sie linkami ze stronami zagramanicznymi.

Mati 
Administrator

Wysłany: 2011-08-12, 14:42   

Innych aktywnych Polskich stron o AssaultCube nie ma ..... Rzeczywiscie najlepszy sposob to reklama przez bezposrednie wysylanie linków ... dlatego prosba do wszystkich jak spotkacie innych Polaków to wysyłajcie link do forum albo strony :)

Ramius 

Wysłany: 2011-08-12, 18:14   

Jasne, da się zrobić. ;] to tam do zobaczenia w grze. Skopcie dupy Jankesom ;] pozdro

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-08-12, 19:14   

Jak znajdę chwilę czasu to zrobię banner i button reklamujący stronę. Może dało by się załatwić żeby zamieścili ją na stronę główną AC

Ramius 

Wysłany: 2011-08-12, 20:12   

no ja myślę, że to tylko kwestia dogadania się, ale nie tylko z nimi można tez pogadac z innymi klanami czy serwisami o ile istnieją takie. Szkoda ze w Polsce jest dość mała popularna ta gra a raczej moze nie tyle gra co zaangazowanie w tworzenie sceny AC.

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-08-12, 21:22   

Wcześniej grałem w Medal of Honor to na każdym forum klanowym reklamowałem grę, wysiliłem się na pół strony i jak się okazało na marne bo nikt nie zaangażował się w dłuższą grę, zagrali kilka map i mówią że nudna :P

Ramius 

Wysłany: 2011-08-12, 23:46   

Panowie mam pomysl. Trzeba zrobic fanowska grupe na facebooku po prostu assault cube polska i to bedzie to tak na prawde. a raczej początek czegoś wielkiego ;] stamtad bedziemy mogli sie dowiedziec ile polakow gra w assault cube. mozna zrobic po prostu tak ze grupa bedzie zamknieta i bedziemy przyjmowac tylko polakow. ale to jest na poczatek chyba najlepsze rozwiazanie jak myslicie?

Ramius 

Wysłany: 2011-08-12, 23:58   

Panie i Panowie ;] zapraszam ;]

http://www.facebook.com/p...01246302?v=wall

Hubson 
Administrator

Wysłany: 2011-08-13, 00:51   

Dobra robota, zobaczymy czy dużo osób dołączy :) Ramius długo grasz w AC? Wydaję mi się że nigdy Cię nie spotkałem na serverze.

Ramius 

Wysłany: 2011-08-13, 11:45   

Bardzo możliwe ze mnie nie spotkales nigdy. Grać, gram długo, ale z przerwami i jakoś nie udzielałem się zbytnio na scenie. Po prostu tak od czasu do czasu wbijałem postrzelać sobie. Później zająłem się grą w CSa, ale że gra mi się Rumuńska zrobiła, a mój komputer ma jakieś dziwne jazdy to wróciłem do AC. Ogólnie lubię tą grę.

Mati 
Administrator

Wysłany: 2011-08-13, 12:21   

W sumie nie było żadnej sceny :) to też nie było sie gdzie udzielać :) Przeszło rok temu istaniał klan *aXe* Był to Polski klan można powiedzieć że wtedy sie coś działo a tak pozatym to chyba nic ..

Ramius 

Wysłany: 2011-08-13, 12:27   

Mówie scena tak z przyzwyczajenia. Swego czasu udzielałem się na scenie Fallouta. Razem z kumplem prowadzilismy serwis. Troche staralismy sie grac. Długo się w to bawiłem. Dzisiaj już nie wiem jak jest ze sceną FT i resztą. Wiem że zostało tylko kilka największych serwisów i oczywiście forum Shamo i to wszystko. Resztę pochłonęły pustkowia... Ale z nimi też nie jest najlepiej. Dzisiaj scena fallouta opiera się jedynie właśnie na serwisach społecznościowych no i chyba zlotach Oldtown.

Ramius 

Wysłany: 2011-08-13, 15:10   

Panowie przepraszam, że tak post pod postem, ale właśnie wpadłem na inny pomysł w sprawie promocji strony. Jeżeli macie taką możliwość nagrajcie waszą grę, czy to między sobą czy po prostu na innych serwerach. Najlepiej jakby każdy z osobna nagrał swoją grę. Wtedy można by was było jakoś przedstawić i pokazać jak gracie. A później pokazało by się jak gracie jako team. Trochę propagandy i filmik reklamujący forum gotowy ;] Nie tylko, bo zachęcający do gry innych graczy też. Ktoś tylko musiał by mi przesłać wszystkie materiały a ja bym się już zają resztą. Co wy na to panowie?

Odpowiedz do tematu